BAMIX ul. Gabriela 4 01-347 Warszawa T: +48 22 665 32 32

 - magazyny, chłodnie i biura

Hale stalowe dla przemysłu

 

 

Historia

Firma BAMIX istnieje od roku 1982. Od początku powstania zasadniczym profilem naszej działalności były prace budowlane i modernizacyjne, głównie dla inwestorów instytucjonalnych.

 

Lata działalności oraz dziesiątki udanych realizacji pozwoliły nam uzyskać wysoką wiarygodność na mazowieckim rynku budowlanym.

Filozofia

Czas to pieniądz  - my to rozumiemy. Dlatego od początku realizujemy powierzone nam zadania budowlane szybciej niż inni.

Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, bardzo wysoko cenimy sobie dialog i współpracę z Inwestorem, ponieważ wspólnym celem jest przygotowanie i realizacja inwestcyji na odpowiednio wysokim poziomie.
 

Kadra

Dysponujemy zespołem wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów, posiadających pełne uprawnienia wykonawcze i projektowe oraz lata praktyki w kierowaniu różnymi zadaniami budowlanymi.
 

Doświadczona kadra techniczna i wykonawcza, gwarantuje wykonanie powierzonego zadania inwestycyjnego z pełną kontrolą nad jakością i terminowością wykonywanych prac.

Realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito